Nowy DOM dla Klaudii❤️

Mówi się, że dom to nie miejsce, ale ludzie. Przez ostatnie 8 lat nasza Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna była domem dla Klaudii. 🏠
Razem dzieliliśmy smutki i radości, uczyliśmy się siebie nawzajem i tworzyliśmy wspomnienia, których czas nie zatrze.
​Dzisiaj nadszedł moment niezwykle poruszający. Nasza droga Klaudia opuszcza placówkę i udaje się do swojego nowego, docelowego domu.
​Choć rozstania bywają trudne, wierzymy, że czeka tam na nią bezpieczna przystań, pełna troski i dobrych serc.❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *