Natan dołączył do LSO

Natan podczas niedzielnej mszy św. dołączył do Liturgicznej Służby Ołtarza i został mianowany ministrantem. Po okresie przygotowań i zgłębiania tajników służby, złożył uroczyste przyrzeczenie i po raz pierwszy nałożył komże. Od dziś będzie jeszcze bliżej ołtarza, służąc Bogu i naszej wspólnocie parafialnej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *