✨ Dzień Dziecka pełen magii i uśmiechu! ✨

30 maja br. w naszej Regionalnej Placówce Opiekuńczo-Terapeutycznej głośny śmiech niósł się po wszystkich korytarzach!
Z okazji jutrzejszego najpiękniejszego święta w roku, pragniemy złożyć naszym podopiecznym najcieplejsze życzenia.
Drogie Dzieci!
Życzymy Wam, aby Wasz świat był zawsze pełen barw, bezpieczny i beztroski.
Niech każdy dzień przynosi Wam powody do radości, małe i duże sukcesy,
a wokół Was nigdy nie brakuje życzliwych ludzi i wielkich pokładów miłości.
Bądźcie odważne w spełnianiu swoich marzeń! 🎈

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *